E. Vicherto premijos laureatas jaunasis talentas A. Jackevičius ne tik labai gerai mokosi, yra įvairių konkursų laureatas, bet ir turi daug pomėgių. Premijos kandidato anketoje jis nurodo, kad didžiosiomis vertybėmis laiko šeimą, muziką, draugus ir dar norą išsiskirti iš minios.E. Vicherto premijos laureatas jaunasis talentas A. Jackevičius ne tik labai gerai mokosi, yra įvairių konkursų laureatas, bet ir turi daug pomėgių. Premijos kandidato anketoje jis nurodo, kad didžiosiomis vertybėmis laiko šeimą, muziką, draugus ir dar norą išsiskirti iš minios.Priekulės kultūros centre balandžio 13 d. tradiciniame renginyje „Kultūrą – į rūmus ir lūšnas!“ pagerbti kultūrai nusipelnę žmonės, jaunajam talentui įteikta E. Vicherto premija.

Klaipėdos rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Gintautas Bareikis „Bangą“ informavo, kad Kultūros dienos proga už puikų, profesionalų, ilgalaikį darbą buvo pažymėti šie darbuotojai: Gargždų krašto muziejaus filialo Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejaus vadovė Sabina Vinciūnienė, J. Lankučio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Diana Ciparienė ir Gargždų kultūros centro folkloro kolektyvo „Cyrulelis“ vadovas Vidmantas Radavičius. Kolegos įvertinimą palydėjo šiltais plojimais.

Jaunuosius rajono talentus skatinanti E. Vicherto premija „Jaunasis talentas 2017“ įteikta Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos moksleiviui, Muzikos mokyklos akordeonistui, įvairių konkursų dalyviui ir laimėtojui Augustui Jackevičiui. E. Vicherto premijos rėmėja yra Klaipėdos rajono savivaldybė, premijos dydis – 300 eurų.

Vakaro laureatus ir kultūros darbuotojus sveikino Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

„Jau tapo įprasta Kultūros dieną mums visiems susitikti, pasidžiaugti, pabendrauti Priekulės kultūros centre. Vakaras pavyko, svarbiausia vyravo gera nuotaika“, – po renginio, kuriame skambėjo multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio muzika, kalbėjo minėto centro direktorė Alanta Zapalskienė.

Vilija BUTKUVIENĖ

2018-04-18

http://www.gargzdai.lt/kulturos-diena-demesys-profesionalams/

Dalintis

Susijusios naujienos

Leave a Comments

2 × 5 =