Skrybėlėtos damos žavesys

Agluonėniškė Z. Šurkuvienė jaudinosi žengdama podiumu.Agluonėniškė Z. Šurkuvienė jaudinosi žengdama podiumu.

Emigrantei S. Burškytei-Olivier, atvykusiai su komanda, paskirta pirmoji vieta.
Priekuliškė I. Rimkienė į konkursą atvyko su dukrele Izabele.Priekuliškė I. Rimkienė į konkursą atvyko su dukrele Izabele. Konkurso dalyves palaikė skrybėlėtos žiūrovės.

Raminta Bardauskienė konkurse dalyvavo su dukrele Gedminta.Raminta Bardauskienė konkurse dalyvavo su dukrele Gedminta.Priekuliškių sumanyti kelintus metus vykstantys gražiausios skrybėlėtos damos rinkimai domina ne tik šio krašto moteris. Atskleisti savo moterišką žavesį trokšta ir kitų vietovių gyventojos. Šiemet pirmoji vieta pripažinta Sigitai Burškytei-Olivier, emigrantei iš Briuselio, antroji – priekuliškei Ievai Rimkienei ir dukrelei Izabelei, trečioji – agluonėniškei Zenai Šurkuvienei.

Atskleisti moterišką žavesį

Užpraėjusį šeštadienį pasibaigus žirginio sporto varžyboms žiūrovai nekantravo ant podiumo pamatyti gražiausios skrybėlėtos damos konkurso dalyves. Priekulės kultūros centro sumanytas renginys puikiai derėjo šiame kontekste: žirgas – prabanga, skrybėlė – jos ženklas. Populiariu tapusiam konkursui moterys ruošėsi iš anksto.

Šiemet atvyko 9 dalyvės (pernai – 38), kurios jaudindamosi laukė komisijos sprendimo. Šiuo renginiu organizatoriai siekė atskleisti moterišką eleganciją. Komisija vertino asmenybės, skrybėlės ir aprangos išskirtinumą bei dermę. Nugalėtojų laukė 350 eurų prizinis fondas.

Gražiausios skrybėlėtos damos rinkimuose dalyvavo įvairaus amžiaus moterys ne tik iš Priekulės, bet ir Gargždų, Agluonėnų ir net iš Briuselio. Kai kurios jau nebe pirmą kartą – juk į konkursą skrybėlėtos damos buvo pakviestos ketvirtus metus.

Pasak renginio vedėjos – Priekulės kultūros centro renginių organizatorės Ernestos Bakšienės, visos labai stengėsi pasirinkti išskirtinius kostiumus ir prie jų derinti skrybėlaites.

Laimėtoja – emigrantė iš Briuselio

Komisija, kurios nariai – Estetikos ir grimo akademijos įkūrėja Ineta Ragainytė, vestuvių drabužių dizainerė Ingė Štalytė ir prekinio ženklo įkūrėjas priekuliškis Gytis Jaudžemas, nusprendė pirmąją vietą skirti Sigitai Burškytei-Olivier už nuostabias rankų darbo skrybėlaites. Emigrantė iš Briuselio buvo ne tik pati pasipuošusi savo kūriniu – jos sukurtas 4 skrybėlaites demonstravo modeliai. Renginio vedėja akcentavo, kad jos atitinka europietiškus standartus. „Gyvenu Belgijos karalystėje, kur populiarios skrybėlaitės, ir tai įkvėpė kurti jas“, – prisistatė emigrantė.

Klaipėdoje baigusi dizaino studijas, prieš 12 metų išvyko į Belgiją stažuotis. Supratusi, kad grafika – ne jos pašaukimas, pradėjo mokytis mezgimo, rankdarbių. Išmoko ir skrybėlaičių kūrimo meno. „Vilkyčiuose gyvenantys artimieji primygtinai reikalavo dalyvauti šiame konkurse, – „Bangai“ sakė Sigita. – Pristačiau progines skrybėlaites vestuvėms, ceremonijoms.“

Antroji vieta pripažinta priekuliškei Ievai Rimkienei ir jos dukrelei Izabelei.

Žiūrovės aikčiojo, išvydusios agluonėniškę Zeną Šurkuvienę, kuri šiam konkursui vąšeliu nusinėrė visą komplektą: suknelę, skrybėlaitę, rankinę ir pirštines. „Dalyvauti konkurse paskatino vyras Henrikas“, – prisipažino auksarankė agluonėniškė.

Laimėtojoms piniginius prizus įteikė rėmėjas verslininkas Antanas Poška (UAB „Disineda group“).

Priekulės kultūros centro direktorė Alanta Zapalskienė patikino, jog autoritetinga komisija buvusi objektyvi. Jos nariai pasidžiaugė gražiausios skrybėlėtos damos konkursu ir paragino gausiai dalyvauti kitais metais.

Virginija LAPIENĖ 2018-08-01
http://www.gargzdai.lt/skrybeletos-damos-zavesys/

 

Dalintis

Susijusios naujienos

Leave a Comments

five × five =