Ei maži ir dideli, blynus mėgstantys visi, turim žinią ypatinga, pievoj šiemetblynais mirga, kvepia ten gardžiu kompotu, o kamputy lėlės spokso, debesėlį užkariausim ir bangom džiaugsmingai plauksim.

Šokio teatras JUDESIO ERDVĖ pristato „Debesų gaudyklė“ – interaktyvų šokio ir judesio spektaklį, skrtą 6-18 mėnesių kūdikiams bei jų tėveliams.

Spektaklyje pasakojama istorija nuo gyvybės užsimezgimo iki pat jos gimimo, nuo įsčiose girdimų ir jaučiamų besilaukiančios mamos lopšinių, dainuojamų savo dar negimusiam kūdikiui, prisilietimų, maudynių prieš miegą, tėčio sekamų pasakų iki pat pirmųjų kūdikio judesių, lytėjimo, pažinimo, žaidimo ir buvimo.
Pagrindinė spektaklio idėja – sukurti švelnumo ir saugumo pripildytą erdvę, kurioje kūdikiams galima būti taip, kaip norisi, kur stimuliuojama klausa, rega ir lytėjimas.
Spektaklis kurtas remiantis Dalijos Acin Thelander (lenkų choreografės, kuriančios šokio spektaklius kūdikiams) surinkta metodine medžiaga.
choreografė ir režisierė: Laura Geraščenko | scenografė – Angelina Furmaniuk-Savickienė | muzikos autorius – Kristijonas Lučinskas | kostiumų dizainerė – Lina Andriukonė | šokėjai ir aktoriai – Elinga Serapinaitė, Kamilė Andriuškaitė/Miranda Šakienė, Eiva Dobilaitė/Marija Untulytė, Kristupas Biržietis/Jonas Viršilas/Darius Berulis
Trukmė: 40 min.

Lelių spektaklis vaikams ir visai šeimai „Žuvėjėlis“

Lelių spektaklis vaikams ir visai šeimai „Žuvėjėlis“

pektaklis „Žuvėjėlis“ – pasaka apie gerus žmones ir nelabai geras raganas, apie žioplus ir dar žioplesnius po saule gyvenančius paežerės sutvėrimus. Apie tuos, kurie susivilioja „gardesne koše“ ir pakliūna į spąstus, ir apie tuos, kuriems „viskas baigiasi laimingai“…
Išraiškingos ir šiltos lėlės, „gyvo plano“ vaidyba, skaidri spektaklio muzikinė atmosfera – tai raktas į liaudies pasakose užkoduotą išmintį apie pasaulio paradoksus, netikėtumus, pavojus ir, žinoma, humorą. Gyvybingą, nerėksmingą, subtilų spektaklio pasaulį kuriantis lėlininkas Linas Zubė švelniai paragina žiūrovą įdėmiau pažvelgti į veikėjų veiksmų logiką, į priežasties ir pasekmės bei tėvų ir vaikų prasmingą ryšį.
Aktorius, režisierius, dailininkas ir idėjos sumanytojas – Linas Zubė
Kompozitorius – Algirdas Zigmantas
Trukmė: 45 min.

Kūrybinės dirbtuvės „Iš šakelių ir šiaudų“

Kūrybinės dirbtuvės „Iš šakelių ir šiaudų“

Kūrybinės lelių dirbtuvės „Iš šakelių ir šiaudų“, kurias ves unikalaus šeimos teatras iš Klaipėdos „LINO LĖLĖS“. Teatro įkūrėjas – universalaus talento, plataus aktorinio diapazono lėlininkas Linas Zubė. Jo, kaip pagrindinio aktoriaus, vardas sieja legendinį lėlių teatrą „KU-KU“ (1992 m.) ir šiandien gerai žinomą Klaipėdos lėliųteatrą.

Tatro äLino lėlėls“ spektakliuose, įdėmiai ir jautriai interpretuojančiu0se lietuvių tautosaką ir mitologiją, ypatinga reikšmė teikiama vidiniam sceninio pasakojimo taurumui , etinių vertybių refleksijai, v izualinių sprendimų prasmei, rafinuotam jų paprastumui.

Tai romantiškas vilties teatras, primenantis, kad pasaulis nėra tobulas, kartais – žiaurus, bet jame visada dozė švento naivumo, grožio ir gėrio. Kūrybinių dirbtuvių metu „Iš šakelių ir šiaudų“, fantazuodama ir žaisdami, vaikai gamins teatrinės lėles, o vėliau visi kartu kurs pasaką ir ją vaidins.