Jaunimo savanoriška tarnyba (JST)

2021-04-13

Norime pasidžiaugti ir informuoti jaunimą, kad mes taip pat esame Jaunimo savanoriškos tranybos akredituota organizacija priimanti jaunimą savanoriauti. Tad jei įdomus mūsų kultūrinis gyvenimas ir nori susipažinti su mūsų įstaigos darbu, dirbti kūrybinėje komandoje, o gal net realizuoti savo seną idėją, mes TAVĘS laukiame 😉
SEKITE INFORMACIJĄ ČIA: https://www.facebook.com/Savanori%C5%A1ka-tarnyba-Klaip%C4%97dos-rajone-1067127606794939

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val./ mėnesį* savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje (statusą galite pasitikrinti priimančių organizacijų duomenų bazėje), kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

JST programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą– dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 40 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.

Registracijos anketą rasite čia: https://jst.jrd.lt/newCandidate 

Dalintis

Susijusios naujienos

Leave a Comments

13 + one =