Skip links

PJESĖS APIE DEPRESIJĄ ,,KODAS F32” SKAITYMAS

Gruodžio 2 dieną, 12 valandą Priekulės kultūros centre kviečiame visus į išskirtinį renginį, kuriame pirmą kartą bus pristatoma Pauliaus Ignatavičiaus pjesė apie depresiją ir jos keliamus iššūkius „Kodas F32“ bei diskutuojama apie pjesės patyrimus su žiūrovu. 

Apie ką visa tai???

„Kodas F32“ herojus – depresija sergantis pusamžis vyras bando nuneigti tai, kas jame yra nepriimtina, neigiama. Sirgdamas ir save nuolat grauždamas jis gramzdina gilyn kartu su savimi ir savo gyvenimo meilę, jo mylimą moterį. Jų santykiai yra ant skyrybų ribos.Jis nori atrasti pagrindą po kojomis, ieško atramos gyvenime ir kenčia nuo savo tamsių, neigiamų minčių, kurios nesiderina su taip trokštama ramybe ir saugumu. Tik tada, kai jis sugeba integruoti savo šešėlinę pusę, jisžengia žingsnį iš aukos vaidmens į gyvenimą. Galbūt žmogus yra tobulas ir pilnavertis toks koks jis yra šią akimirką. Ir tik tada kai jis priima save visą, nebelieka kovos ir atsiranda vidinė ramybė bei taika. Ir tada prasimerkęs gali pamatyti, kad meilė visada buvo arčiau nei tu tikėjaisi. Kad ji tiek kito akyse, tiek tavo viduje. Kad nuo meilės negali pasislėpti, net jeigu ir sergi depresija. 

——
Renginio adresas – Turgaus g. 4, 96341, Priekulė (Priekulės kultūros centras).
Renginys NEMOKAMAS.
Kadangi vietų kiekis ribotas, kviečiame registruotis:
https://docs.google.com/…/1dFCJvkVpCcFT1TEkBbf0pPeefcKS…
_______________________________________________________
Renginys finansuojamas Klaipėdos rajono administracijos, iš įgyvendinamo projekto „Nelik vienas – vyrai neverkia“ įgyvendinimas“ lėšų.

 

Leave a comment

Skip to content