Skip links

PRIEKULĖS KULTŪROS CENTRAS OFICIALIAI TAMPA PRIEKULĖS MENO IR KULTŪROS CENTRU 

PRIEKULĖS KULTŪROS CENTRAS OFICIALIAI TAMPA PRIEKULĖS MENO IR KULTŪROS CENTRU 

Priekulės kultūros centras įkurtas 2009 metais  ir  jau skaičiuoja 16 sėkmingos veiklos metus. Įstaiga įgyvendino įvairaus pobūdžio meno ir kultūros projektus : festivalius, koncertinius renginius, organizavo valstybinių švenčių minėjimus, parodas ir socialines akcijas. Įrengta inovatyvi  ir moderni teleskopinė tribūna, suteikia galimybę visapusiškai pritaikyti kultūros centrą įvairioms veikloms. 

Kultūros centrui priskirta teatro kryptis, kuri sėkmingai plėtojama, organizuojant visoje Lietuvoje jau žinomą kūrybiškos vietokūros Vilhelmo teatrų festivalį. 2023 m. bendradarbiauta su dviem tarptautiniais meno festivaliais (tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“ bei tarptautinis menų festivalis „Plartforma“) . Sulaukta menininkų iš Lenkijos ir Italijos. Įstaigos kolektyvai nuolat ieško patrauklių ir įtaigių bendravimo su visuomene formų bei realizuoja originalias, kūrybiškas ir inovatyvias idėjas, kurios prisideda prie visuomenės kultūrinių poreikių bei meninio skonio formavimo, tarpkultūrinio dialogo skatinimo, o taip pat prie Klaipėdos rajono kultūrinio įvaizdžio formavimo bei pristatymo Lietuvoje ir užsienyje. Ernsto Vicherto teatras žavi savo eksperimentais netradicinėse erdvėse, įveiklindamas tokias erdves, kaip Priekulės geležinkelio stotį ar unikalų miesto senamiestį.

Džiaugiamės ir didžiuojamės nauju PRIEKULĖS MENO IR KULTŪROS CENTRO pavadinimu.  Tikimės, kad jame minimi svarbiausi kultūros ir meno žodžiai atvers platesnius horizontus veiklos sritims, naujiems ir dar neatrastiems kultūriniams projektams, parodoms, plenerams bei festivaliams.

Oficialus naujo pavadinimo pristatymas – balandžio 13 dieną per Priekulės meno ir kultūros  centro organizuojamą  naują kultūrinį įvykį – festivalį „Ženklai“.

 

Leave a comment

Skip to content